Advanced Zoho Partner en G Suite Partner

Ontmoet het GeeFirm team 

We investeren in specialisten die gedreven zijn door het gebruik van de Zoho en Google Ecosystemen. We geloven in een andere manier van samenwerken door mensen in organisaties en in partners die vandaag de technologie van morgen voor hun klanten omarmen.   

w.klok@geefirm.com

Wout Klok

MANAGING DIRECTOR

h.vdlinden@geefirm.com

Hans van der Linden

PRINICPLE CONSULTANT

b.topal@geefirm.com

Burak Topal

JR BUSINESS CONSULTANT

h.soemodihardjo@geefirm.com

Henk Soemodihardjo

BUSINESS CONSULTANT

l.koster@geefirm.com

Leo Koster

CEO

j.jaspars@geefirm.com

Joep Jaspars

BUSINESS CONSULTANT

finance@geefirm.com

Irma Jouby

FINANCE

e.lammes@geefirm.com

Ed Lammes

BUSINESS CONSULTANT

h.noordhuis@geefirm.com

Henk Noordhuis

BUSINESS CONSULTANT